SEPETLİ-MAKASLI-EKLEMLİ PLATFORMLAR

Önder Vinç; sahip olduğu donanımlar ile araç üstü insan kaldırma platformları size benzersiz bir iş tecrübesi sunuyor. Sepetli vinç platform alanında en özel teknolojileri sunan Önder Vinç araçları sizleri en yükseğe çıkarmak için hizmet veriyor.

Genellikle erişilemeyen alanlara, genellikle yüksekliğe, insanlara veya ekipmana geçici erişim sağlamak için kullanılan mekanik bir platformdur. Genellikle bakım ve inşaat işleri gibi geçici, esnek erişim amaçları için veya acil durum erişimi için itfaiyeciler tarafından asansör gibi kalıcı erişim ekipmanlarından ayrı olarak kullanılırlar.

Araç üstü platformlar, kullanıldığı alanlara göre farklılık gösterebilen çeşitli araçlardır. Düşey, yatay gibi farklı açılar üzerinde bulunabilen, insanları istenen uzaklığa taşınması için aracın üst kısmına monte edilmiş platformları bulunan iş makineleridir. Bu araçların sabitlenen modelleri olmakla beraber paletli araç ya da lastik tekerlekli araç üzerine monte edilebilen modellerinin kullanımı da oldukça yaygındır.
Genellikle bir tondan az olmak üzere çoğu vinç tipinden ayıran sınırlı ağırlıkları kaldırmak için tasarlanmıştır.
Menü