NAKLİYE

Önder Vinç; sahip olduğu araçları ile geniş yüklerin taşımacılığı, tonajlı yüklerin taşımacılığı, uzun yüklerin taşımacılığı, dökme yüklerin taşımacılığı, yüksek yüklerin taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Geniş yüklerin taşımacılığı, tonajlı yüklerin taşımacılığı, uzun yüklerin taşımacılığı, dökme yüklerin taşımacılığı alanında Türkiye içi ve yurt dışı tüm teslimat noktalarına itinayla taşınmaktadır.

Ağır Nakliyat, denildiğinde; standartların dışında büyük, ağır ve yüksek olan araç ve gereçlerin taşınması olarak adlandırabiliriz. Bu kadar yüksek tonajlı yükler ancak özel ekipman ve araçlarla taşınabilir. Bunun içinde özel üretilmiş lowbet araçlarına ihtiyaç vardır. Ağır nakliyat lowbet araçları farklı dizayn edilmiş ve her yük için farklı boyuttadır. Profesyonel ağır nakliye firmaları yüksek tonajdaki yüklerin taşınabilmesi için genellikle lowbet araçlarını kullanırlar. Çünkü lowbed araçlarının manevra kabiliyeti yüksektir ve taşınacak yükün ölçülerine göre uzayabilmektedir.

Ağır Nakliyatlar, lowbet taşımacılığı yapan firmalar profesyonel şoförlerle çalışmayı tercih ederler. Taşınacak yükler ağır nakliye kategorisinde olduğu ve genellikle uzun mesafelere taşınacağı için ancak deneyimli kişiler bu işi yapabilir. Lowbet ağır nakliyat taşımacılığının nasıl ve hangi araçlarla yapıldığını merak ediyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Menü